top of page

דליה אינטרנשיונל IV יוצא לספרד

 

שישה ימים - חמישה לילות, 07-12 ליוני, 2011

 

בעקבות ההצלחות של טיולי הספורט הנפלאים שלנו לטורקיה, איטליה וצרפת הגיע תורה של ספרד – קוסטה בראבה, פירינאים ולסיום ברצלונה.

הצוות גידי ודליה מתכננים לכם שישה ימים של ספורט וטבע, כדור פורח ורפטינג, אופניים וטרקים, גורמה ויין, שייט, תרבות ואמנות.

כמיטב המסורת – אנו ממשיכים לחגוג את החיים הטובים!a

רק קראו את התכנית ותחשקו בה.

 

 

 

יום שלישי,  07/06

נחיתה בשדה התעופה של ברצלונה בשעות הבוקר. נסיעה לקוסטהבראבה (כשעתיים) וטיול בסמטאות היפות של הכפר קדאקס, שם נאכל ארוחת צהרים במסעדה מקומית.

החלק השני של היום יוקדש לביקור ביקב בוטיק במחוז Emporda הדרכתה של סומלייר דוברת עברית, מומחית ליינות קטלוניה. נלמד על ההיסטוריה של גידול הגפנים באזור, על תנאי האקלים והאדמה, המגוון והאופי של הזנים הייחודיים למקום - Granatxa de L’Empordaואחרים.

לאחר מכן נגיע למלון ב- S/Agaró .

ארוחת ערב ולינה: Hostal de la Gavina*****

 

www.lagavina.com, המלון נמצא בקטגורית:

 Leading hotels of the world

 

 

יום רביעי, 08/06

נצא בבוקר מהמלון למסלול העובר לאורך כבישים מתפתלים, נופים מדהימים של מפרצונים ולגונות, מים צלולים וצוקים שיורדים ישירות לחוף הים של הקוסטה בראבה (החוף הפראי),הרוכבים יעשו זאת על אופניים וההולכים יהינו מטרק מדהים  מודרך על ידי מדריך מקצועי, בסיומו נפגש כולנו בעיירה טוסה דה מאר.

נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית, ואחרי הצהריים נטייל במתחם העתיק של טוסה דה מאר, מקום שהיה בעבר כפר דייגים מבוצר, עם תצפיות מקסימות אל הים. כיום מתגוררים במקום לא מעט אמנים ונוכל להתרשם מהסמטאות הציוריות וגלריות האמנות שבמקום..


.מטוסה דה מאר נצא לשייט של כחצי שעה צפונה, לעיירה סנט פליו דה גיז/ולס. משם נשוב ברכיבה קצרה אל המלון.

ארוחת ערב: במסעדה מקומית

לינה: Hostal de la Gavina*****

 

יום חמישי, 09/06

בבוקר נצא לביקור במוזיאון דאלי. המוזיאון הסוריאליסטי ששוכן בעיירהפיגראס, מציג אוסף מרשים של עבודות מקוריות של סאלבדור דאלי, וייחודו בכך שהעיצוב של המוזיאון נעשה ע"י האמן עצמו, שבילה את שנותיו האחרונות בפיגראס - עיר הולדתו.

 

נמשיך בנסיעה לכיוון מחוז לה גארוטצ/ה, אזור וולקני בעל נופים מיוחדים, שם נצא למסלול רכיבה של מספר שעות על אופניים ואלה שלא רוכבים יצאו לטרק מדהים באותם נופים המלווה במדריך מקצועי, נפגש כולנו להפסקת פיקניק מפנקת בדרך.

 

בערב נגיע למחוז סאו דה אורג/ל.

ארוחת ערב ולינה במלון: Castell ciutat****

 

www.hotel-castell-ciutat.com, שייך לקטגוריה:

Relais & Chateau

 

 

יום שישי, 10/06

נצא מוקדם בבוקר להרפתקה בשמים – טיסה בכדור פורח!! נצפה בנופים עוצרי הנשימה של הרי הפירינאים, השדות והעמקים ממעוף הציפור. את החוויה המיוחדת נסיים בארוחה ממיטב המוצרים המקומיים של מחוזסרדנייה בפירינאים.

את שעות אחר הצהריים נבלה בראפטינג בנהריבורסי, שבעונה זו של השנה זורמים בו מי הפשרת השלגים!

ארוחת ערב ולינה ביבורסי, במלוןRiberies****

www.riberies.com

 

יום שבת, 11/06

ביום האחרון של הטיול נשלב טרק הליכה של כ-5-6 שעות בפארק הלאומי אייגווסטורטס, יחד עם סדנאות קצרות של יוגה והרפייה שנערוך במהלך הטיול בחיק הטבע.

אייגווסטורטס (מים מתפתלים) היא אחת משמורות הטבע החשובות והמעניינות בפירינאים שבה מעל 200 אגמים אלפינים והיא מאופיינת בתופעות גיאולוגיות ייחודיות כמו העמקים הקרחונים.

בסיום המסלול, אחרי ארוחת הצהרים ניסע לכיוון ברצלונה ונבלה את הערב בבירה הקטלאנית.

כדי לחתום את הטיול נצא לסיור קצר עם אופניים בעיר, ונטעם טאפאס ויינות במיטב הברים של ברצלונה!

לינה בברצלונה, במלון ארבעה כוכבים.

 

יום ראשון, 12/06

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לת"א

נ.ב.

ואם חשבתם ששכחנו את ריצת הבוקר? תשכחו מזה!

bottom of page