פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים מתקיימים בסטודיו במסגרת אישית ובקבוצות קטנות כל בוקר כולל שישי ובערבי ראשון ורביעי
למערכת השעות הקבוצתית אנא כנסו: מערכת שעות קבוצתית

לשיעורים אישיים בפילאטיס מכשירים אנא צרו קשר עם הסטודיו: 054-4315166

פילאטיס היא שיטה של תנועה והתעמלות שמטרתה לחזק ולמתוח את השרירים תוך כדי שיתוף פעולה בין המוח לגוף.

השיטה משלבת מודעות לעמוד השדרה, נשימה נכונה, ואימוני כוח וגמישות. בנוסף, היא מעצבת את השרירים, מצרה היקפים והופכת אותם לחטובים על-ידי פיתוח מראה רזה ושטוח של השריר במקום מראה מנופח. התוצאה היא גוף מאוזן, חזק וגמיש בעל בטן שטוחה, רגליים מעוצבות וגב חזק, ללא עבודה אירובית. שיטה זו מאמנת את הגוף מבפנים החוצה - מתחילה בשרירים הפנימיים העמוקים שבסרעפת, רצפת האגן, הגב התחתון והישבן. ומשם עובדת כלפי מעלה והחוצה לשרירי החזה, הכתפיים, הגב העליון והזרועות. השיטה  אומצה על-ידי רקדנים ואתלטים מקצועיים, נכנסה לתודעה והפכה להיות נחלת הכלל. השפעותיה של השיטה הן לא רק גופניות: אתם תרגישו מרועננים, נינוחים, בטוחים בעצמכם, מלאי אנרגיה ויותר גמישים דרך חוויה חדשה של איכות חיים. כאבי הגב נעלמים תוך זמן קצר. היציבה משתפרת, שרירי הבטן מתחזקים, הישבן מתחטב, הירכיים מתהדקות והחזה מתעצב - הגוף הופך למוצק וגמיש ואתם נראים כמו שמעולם לא נראיתם.

 

בסטודיו של דליה תמצאו מכשור פילאטיס מיוחד שאינו דומה לציוד שבחדר כושר.

 

מכשירי הפילאטיס בנויים על עיקרון של התנגדות קפיצית המאפשרת שליטה על כמות העומס בכל תרגיל. המכשירים מתוכננים כך שהעומס על השריר אינו ישיר ובכך נמנע לחץ מיותר על המפרקים והשיטה מאריכה ומחזקת את השריר לאורך כל טווח התנועה. רוב התרגילים מתבצעים בשכיבה או בישיבה על המכשירים כך שהגוף נשאר בשליטה מלאה ונתמך באופן מוחלט.

 

השיטה מתאימה לכולנו היא עובדת על שיווי משקל, גמישות וחיזוק כל מערכות השרירים ולכן היא מתאימה לרוצים גוף חזק, חטוב ומעוצב, לאנשים הסובלים מכאבי גב, לזקוקים לשיקום מפציעות ספורט וניתוחי גב.

 

בסטודיו של דליה מתאמנים בפילאטיס בקבוצות קטנות בתוכנית אימון אישית המבטיחה תוצאות.

לכל מתאמן ייעוץ אישי לתוכנית אימונים ותזונה מתאימה, שקילה ומדידת אחוזי שומן שריר.